Kunnen of mogen werken met Fien Troch (’Kid’, ’Unspoken’, ’Een Ander zijn Geluk’), het moet een geschenk uit de hemel zijn. Dat geschenk kan van u zijn. Want Fien is voor haar volgende film op zoek naar jongeren – meisjes en jongens – tussen 15 en 18 jaar uitde regio Brussel en Vlaams-Brabant.
De film is een verhaal dat jongeren in hun dagdagelijkse bestaan portretteert. Het is een verhaal met en over jongeren, hun wereld, hun gevecht, hun rebellie en hun gevoeligheid. Jongeren zoals in het echte leven.
Fien Troch is voor die film op zoek naar alle mogelijke karakters van alle mogelijke achtergronden, culturen, subculturen, nerd of skater, dik of dun, welbespraakt of niet, iedereen is welkom! Ervaring is absoluut geen vereiste.
De eerste auditierondes worden georganiseerd tijdens de zomermaanden.
De draaiperiode is voorzien voor de zomervakantie van 2015
Heb je zin om deel te nemen aan een auditie voor deze film?
Stuur dan een mailtje met 2 recente en duidelijke foto’s, contactgegevens (telefoon, mail, adres) en vermelding van je leeftijd naar film.fientroch@gmail.com
Je ontvangt een mail met meer informatie omtrent de casting en de film.
Wil je weten wie Fien is? Klik dan op volgende berichten :