Een paar jaar geleden besliste ze dat ze wou en zou acteren, veroverde ze haar plekjes en ondertussen is ze niet meer weg te denken van het scherm. We hebben een afspraak met actrice Jennifer Heylen.
We kennen haar o.a. van reeksen zoals Glad ijs, Twee Zomers en Brak, maar binnenkort kan je haar ook op het grote doek gaan bekijken. In HAZARD, de nieuwe film van Jonas Govaerts (Welp), speelt ze aan de zijde van Dimitri “Vegas” Thivaios, Jeroen Perceval, Frank Lammers en Monic Hendrickx.
Noah houdt zielsveel van zijn vriendin Lea en hun dochtertje Zita, maar zeker even veel van zijn gepimpte wagen. Een schijnbaar eenvoudige klus als chauffeur ontaardt echter al gauw in een onwaarschijnlijke en zenuwslopende race door Antwerpen.
HAZARD wordt 20 juli in de bioscopen verwacht.